Buradasınız:Anasayfa » Bilgi-İnformasyon » 2013’ün Ev Dekorasyonunda Getirdiği Yenilikler

2013’ün Ev Dekorasyonunda Getirdiği Yenilikler

2013’ün Ev Dekorasyonunda Getirdiği Yenilikler

2013 yılında onlarca farklı yenilik ve uygulama görücülerinin beğenisine çıktı. Görünüm ve kullanım kolaylığı açısından iki ayrı kategoriye ayrılan uygulamalar ve bu iki kategorinin sentezi olan hem güzel görünümlü hem de kullanışlı ürünler 2013’te dikkat çekiyor. İşte 2013’ün yeni ev dekorasyonu fikirlerinden bazıları.

 

Sıra dışı Desenli Dekoratif Mobilyalar

2013’ün belki de en çok öne çıkan yeniliklerinden bir tanesi de sıra dışı desenlerin yaygın kullanımı. Dekorasyonun her alanında olduğu gibi mobilyalarda da farklı desenler tercih ediliyor. Bu desenleri taşıyan farklı mobilyalar arasında çeşitli duvar sticker’lar, vintage görünüm kazandırılmış modern tasarımlar ve desenli duvar aynaları yer alıyor. Sıradışı desenlerle sayesinde mutfakların görsel zenginliğini en üst düzeye taşımak mümkün.

 

Klasik Mobilyalar Geri Dönüyor

Geleneğin geniş birikimini ve estetiğini taşıyan klasik üsluptaki mobilyalar 2013’te geri dönüyorlar. Geniş oturma takımları, ahşap malzemelerden ortaya çıkartılmış hepsi birbirinden göz alıcı güzellikteki büyük mobilyalar klasik üslubu seven evlerde yaygın biçimde tercih ediliyor. Viktorya dönemi İngiltere üslubuyla, Osmanlı tarzındaki mobilyalar 2013’te yaygın olarak talep görüyor.

 

2013 desenlerin ve klasik üslubun öne çıktığı bir tarzı taşıyor. Konfor ve görsel zenginliği bir arada taşıyan bu farklı dekorasyon trendleri 2013’e damgasını vuracağa benziyor.

Bu site bir Seocu.com projesidir. Onnline Reklam 2003 - 2013 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön