Buradasınız:Anasayfa » Bahçe » Bahçe Aksesuarları

Bahçe Aksesuarları

Bahçe Aksesuarları

Dekoratif görüntüler Bahçe Aksesuar seçimi ile oluşuyor

Peyzaj düzenlemesi yapılan, yemyeşil çimler üzerinde rengarenk süs bitkileri ve dekoratif taşlarla düzenlenen bahçeler son derece estetik görüntüler sergiliyor. Akşamları yumuşak ve sarı ışık veren bahçe aydınlatması ile büyüleyici görüntüler yansıtıyor.

Bahçe aksesuar ile dekorasyon daha da zengin bir görünüm alıyor. Bahçeye yapılan kamelya veya çardak altında oturma grupları, yemek masa ve sandalyeleri orta sehpa, yan sehpa, yer alırken bahçe salıncağı, hamak, bahçe şemsiyesi dekoratif görünümleri ve işlevsel özellikleri nedeniyle tercih edilen aksesuarlar arasında yer alıyor.

Bahçe çiçekleri için tasarlanan çiçeklikler ve dekoratif saksılar şık görüntüler oluşturuyor. Bahçelere dekoratif görüntüler veren süs havuzu ve aksesuarları, dekoratif görünümlü ve nostaljik çeşmeler, seramik, toprak ve alçıdan yapılan heykeller, hayvan figürleri, küpler neşeli ve estetik görüntülü bahçeler oluşmasında kullanılıyor.

Çocuklar için hazırlanan köşeler çocuk salıncağı, cıvıl cıvıl renk ve desenlerden oluşan çocuk minderi ve yastıkları gibi şirin aksesuarlarla hoş ve çocukların güvenle oturacağı, oynayacağı, uyuyacağı alanları oluşturuyor.

Bu site bir Seocu.com projesidir. Onnline Reklam 2003 - 2013 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön